Pracownia projektowa, której celem jest tworzenie przestrzeni indywidualnej, dostosowanej do potrzeb użytkownika przy zastosowaniu idei minimalizmu.

Wartości i wymagania klienta filtrowane są przez lata naszego doświadczenia i kreatywność w taki sposób, by wypracować możliwie najbardziej spójny koncepcyjne i funkcjonalnie projekt pełen sprytnych i prostych rozwiązań wraz z dbałością o detale.

Dariusz Grobelny – architekt i projektant wnętrz. Prawie 15 lat doświadczenia m.in. w renomowanych krakowskich pracowniach jak Ingarden & Ewý Architekci czy Horizone Studio pozwoliły na zdobycie wiedzy technicznej, cennych umiejętności interpersonalnych i dbania o realizację wizji z jak najlepszą dbałością o szczegóły. Ceni w swojej pracy indywidualność, niestandardowe rozwiązania i prostotę, a do każdego projektu podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Założyciel pracowni BLOKHAUS STUDIO w roku 2020.

Przy wybranych projektach współpracowały z biurem Anita Szynal i Justyna Podczasi.

 

J. MAYER H.: „Wierzę, że w architekturze musi być coś więcej, niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka, coś, co trzeba odkryć, a co my, jako obserwatorzy, powinniśmy odnajdować na kilku poziomach.”